Wypożyczalnia sprzętu WALMAR – sprawdź ofertę!

Koronawirus opanował świat i wielu z nas zmusił do zwolnienia tempa ale też niestety przyniósł dużo strat takich jak obniżenie zarobków a nawet utrata pracy. Początkowo nasza domowa „kwarantanna” była dla nas wszystkim czymś w rodzaju odpoczynku. Czas dla rodziny, czas na porządki czy też remonty. Wielu z nas postawiło na odpoczynek w domowym zaciszu. Obecnie wróciliśmy do rzeczywistość. Mimo to wielu z nas rozpoczęło remonty, jednak nadal ich nie skończyli. Może niektórzy z nas nadal przymierzają się do remontu żeby zdążyć jeszcze przed zimą? A może ktoś z nas już planuje remont lub budowę domu na wiosnę? Jednakże nie jest istotne kiedy, ważne jest to aby jak najlepiej przygotować się do zmian i remontów w naszych domach. Dlatego też wychodzimy z pomocą do naszych klientów z ofertą wypożyczalni elektronarzędzi, szalunków czy też rusztowań. Nasza wypożyczalnia jest więc idealnym miejscem dla Ciebie!

Jak działa nasza wypożyczalnia?

Nasza działalność skupia się zarówno na klientach indywidualnych jak i firmach. Każdy może przyjść i wypożyczyć potrzebny mu sprzęt! Jak to zrobić? Nasza wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Wystarczy odnaleźć naszą stronę internetową lub ogłoszenia np. na portalu rzeszowiak.pl. Tam znajduje się wykaz naszego asortymentu. Warto zadzwonić wcześniej i dopytać o dostępność danego przedmiotu. Następnie klient umawia się na odbiór i podpisuje umowę. Zasady płatności są również proste. Pobieramy kaucje, która zależy od wartości danego sprzętu. Kaucja zaczyna się od 80 zł do 500 zł. W wyjątkowych przypadkach i przy bardzo drogich sprzętach może być ona wyższa niż 400 zł. Następnie to ty decydujesz na ile wypożyczasz dany sprzęt. Cena liczona jest za dobę, a więc przy rozliczeniu końcowym pobieramy z kaucji kwotę jaka należy się za daną liczbę dub np:

  1. Wypożyczenie danego sprzętu wymaga kaucji 300 zł
  2. Wypożyczasz sprzęt na 2 doby – cena za dobę to 80 zł
  3. W trakcie oddania wypożyczonego sprzętu nasza firma zwraca zatem 80 zł x 2 = 160 zł, a więc otrzymujesz 300 zł – 160 zł = 140 zł

Na takiej kalkulacji opiera się wypożyczenie większość sprzętów. Inne zliczanie dotyczy np. rusztowań i szalunków. O więcej informacji zapraszamy poprzez kontakt telefoniczny do naszej firmy.

Dlaczego warto wypożyczyć sprzęt a nie zainwestować i kupić go samemu?

Bardzo często dany sprzęt jest nam potrzebny tylko na przysłowiową „chwilę”. Najczęściej kiedy np. remontujemy łazienkę czy kuchnie potrzebujemy wkrętarkę lub wiertarkę, której akurat nie mamy w domowym sprzęcie elektronarzędzi. Doskonale wiemy, że tego typu sprzęty znajdują się w grupie droższych wydatków, dlatego też stworzyliśmy wypożyczalnie sprzętu budowlanego. Tak jak w wyżej wymienionym przypadku, wypożyczalnia firmy WALMAR oferuje wiele ciekawych i nowoczesnych produktów budowlanych. Potrzebujesz wkręcić jedną śrubkę lub 10 i nie masz pojęcia, czy dany sprzęt będzie jeszcze kiedyś przez Ciebie używany. Po co zatem inwestować w niego mnóstwo pieniędzy, kiedy możesz wypożyczyć u nas sprzęt na jedną dobę, wywiercić dziury czy tez przykręcić śruby i przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Sprawdź sam i skontaktuj się z nasza firmą !

WALMAR

wypożyczalnia sprzętu budowlanego
wypożyczalnia sprzętu budowlanego