Montaż instalacji fotowoltaicznej – wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

montaż instalacji fotowoltaicznych
montaż instalacji fotowoltaicznych

Montaż instalacji fotowoltaicznej na pierwszy rzut oka wydaje się łatwą sprawą. Oczywiście tak jest! Jednak nie dla osób, które nigdy nie miały styczności z elektryką czy pracami budowlanymi. Dlatego tak ważne jest to aby zwrócić uwagę na odpowiedni wybór monterów oraz sprzętu, którym dysponują. Tutaj z pomocą przychodzi firma, która współpracuje z nami już kolejny rok – JAMKO. Gwarantuje ona usługi na najwyższym poziomie, pełne profesjonalizmu. Co więcej, posiada ona w pełni wyposażoną hurtownię fotowoltaiczną.

Montaż instalacji fotowoltaicznej – sprzęt najwyższej jakości!

Hurtownia fotowoltaiczna, którą proponujemy dla naszych klientów jest w pełni wyposażona w sprzęt fotowoltaiczny. W naszym asortymencie znajdziecie najpotrzebniejsze elementy do montażu instalacji fotowoltaicznej. Posiadamy ponad kilkaset elementów, potrzebnych do stworzenia idealnej instalacji fotowoltaicznej. Co proponujemy? Najważniejszym elementem znajdujących się w naszej hurtowni są panele fotowoltaiczne. Obecnie posiadamy na stanie panele monokrystaliczne o mocy 330W oraz panele polikrystaliczne o mocy 285W. Różnica między panelami fotowoltaicznymi polikrystalicznymi, a monokrystalicznymi została opisana w jednym z naszych postów. Wybór paneli zazwyczaj zależy od firmy lub upodobań klienta. W okresie zimowym (tak jak obecnie) nasz magazyn zaopatrzony jest w mniejsza ilość asortymentu, jednak kiedy sezon jest w pełni nasz magazyn oferuje więcej ciekawych ofert. Panele większej mocy, full black lub BIPV.

Inne elementy, które możemy zaoferować do instalacji fotowoltaicznej to falowniki fotowoltaiczne. Stawiamy na falowniki firmy SOFAR. Naszym głównym celem jest stawianie na jakość i według nas falowniki tej firmy stanowią  gwarancję najlepszej jakości. W naszej ofercie można znaleźć zarówno inwertery jednofazowe jak i trójfazowe. Moce, które proponujemy to np. 4,4 KTL, 5,5 KTL lub 11 KTL. Używamy falowników SOFAR od kilku lat, co świadczy o naszym doświadczeniu z daną firmą. Dlatego też sprzedajemy produkty sprawdzone, najwyższej jakości. Wielu naszych klientów dopytuje, dlaczego nie pracujemy na falownikach FRONIUS. Odpowiedź jest prosta! Jeśli stosujesz jakąś rzecz, która kilka razy się psuje oczywistym jest, że wymienisz ją na inną. Jeśli okaże się lepsza wybierasz ją. Właśnie w ten sposób postawiliśmy na firmę SOFAR i jeszcze nigdy nas nie zawiodła !

Jednak naszym najbardziej obszernym asortyment są elementy nierdzewne stosowane w instalacji fotowoltaicznej, wszelkie śruby, śruby z podwójnym gwintem, elementy konstrukcyjne, śruby montażowe. Posiadamy elementy do montażu na każde rodzaje montażów. Blachodachówka, blacha trapezowa, blacha na rąbek lub konstrukcja gruntowa. Naszym atutem jest konstrukcja, którą sami projektujemy i tworzymy. Efekty zobaczycie już niebawem! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Chcemy aby każdy z naszych klientów, mógł stożyć idealny montaż instalacji fotowoltaicznej.

To tylko podstawowe elementy, które znajdują się w naszej ofercie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu. Prześlemy cały cennik z aktualną ofertą!

Zadzwoń i przekonaj się sam!